Star Evolution

Rasa ludzka wyruszyła już na podbój galaktyki. Jednak pierwsza kolonia w układzie Proxima Centauri usamodzielniła się. Jak potoczą się dalsze losy Terran?


Dział Organizacyjny

Forum Wątki Posty Ostatni post

Regulamin

Wiedz tylko jedno Drogi Użytkowniku
Ignorantia iuris nocet
3 3 Regulamin - Pytania
2009-04-19 19:01:32 przez Rennkar Valasin

Ogłoszenia

To tutaj, Drogi Użytkowniku możesz zapoznać się z najnowszymi wiadomościami czysto organizacyjnymi.
2 2 25 Kwietnia 2009
2009-04-25 08:53:34 przez Rennkar Valasin

Pomysły i Spostrzeżenia

Zauważyłeś coś co cię niepokoi Drogi Użytkowniku? A może masz pomysł jak polepszyć działanie forum? Pisz!
0 0  

Nieobecności i Usprawiedliwienia

Uszanuj czas innych, Drogi Użytkowniku. Aby ten, gdy ty wylegiwać się będziesz ze znajomymi, nie czekał na twą odpowiedź, czas swój marnotrawiąc niepotrzebnie.
3 5 Rennkar - Nieobecności
2009-05-10 14:43:48 przez Rennkar Valasin

Informacje

Tutaj Drogi Użytkowniku, znajdziesz wszelkie informacje niezbędne ci do orientacji w sprawach organizacyjnych - Nie tylko te najświeższe jak w ogłoszeniach.
3 3 Lista Mistrzów Gry
2009-04-24 19:37:10 przez Rennkar Valasin

Skargi i Zażalenia

Zostałeś niesprawiedliwie ukarany? Dostałeś bana za twoim zdaniem błahe przewinienie? Poproś o ponowne rozważenie kary tu! Lecz może najpierw przeczytaj regulamin... Drogi Użytkowniku.
0 0  

Gra

Forum Wątki Posty Ostatni post

Wydarzenia

Tutaj raportowane będą najnowsze wydarzenia ze świata gry - Loty, eksperymenty i nowe technologie.
0 0  

Zasady Gry

Tutaj użytkowniku, dowiesz się jak grać powinieneś. Kto Mistrzem gry ci będzie, i wiele... Wiele więcej.
7 7 Jak Grać?
2009-04-25 13:10:09 przez Rennkar Valasin

Historia Świata

Czym jesteśmy bez przeszłości, Drogi Użytkowniku? Tutaj spisana jest cała historia, po roku pańskim 2010, aby nasze postacie znały swe korzenie...
1 1 Chronologia Świata Przed Rozpoczęciem Gry
2009-04-25 21:16:16 przez Rennkar Valasin

Karty Postaci

Tutaj, w tym miejscu Drogi Użytkowniku kreuje się historia - To tu tworzysz tych, którymi będziesz zmieniał jej bieg. Wedle instrukcji i wskazań, tych którzy świata pilnują.
8 8 Akma Wasa
2009-04-26 13:58:46 przez Akma Wasa

Układ Słoneczny

Forum Wątki Posty Ostatni post
0 0  

Europa

"Naukowy Spichlerz Federacji" tak zazwyczaj zwie się Stary Kontynent. gdyż wyspecjalizował się obecnie w przemyśle spożywczym. Na jej terenie znajduje się również wiele laboratoriów. Wizytówką europy są piękne krajobrazy oraz niezwykłe idee jej naukowców.
0 0  

Azja

To na tym kontynencie, ciągle żyje najwięcej ludzi. Słynie on głównie z szybkiej i wydajnej produkcji oraz zaawansowanej robotyki - Która znajduje zastosowanie na całym globie.
0 0  

Ameryka Północna

Największy autorytet w dziedzinie militarnej i miniaturyzacji oraz centrum lotów kosmicznych. To tu znajduje się jedyne miasto będące jednocześnie stolicą Federaci.
0 0  

Afryka

Za naszych czasów dość biedny kontynent, teraz jednak... Zaspokaja 90% globalnego zapotrzebowanie na energię, główny producent antymaterii. Wiele, Wiele kilometrów kwadratowych elektrowni słonecznych i odbiorników mikrofal.
0 0  

Ameryka Południowa

Centrum wydobywcze, Astronomiczne i Historyczne ziemi. To tutaj znajduje się największe obserwatorium jak i system sterujący zespołem teleskopów Hubbla Mk. 2.
0 0  

Biegun Północny

Lód, Lód... No i centa wydobywcze ropy, która służy obecne do ekonomiczniejszych celów niż spalania w silnikach samochodów.
0 0  

Biegun Południowy

Centra klimatologiczne i geologiczne, rozsiane w kilku zaludnionych obszarach - których jednak nie można nazwać miastami.
0 0  

Australia

Ten kontynent przoduje w dziedzinach badań opartych na biologi - W głównej mierze genetyce. Tutaj znajdują się najwybitniejsze kliniki, potrafiące przedłużyć ludzkie życie nawet do 300 lat!
0 0  

Wody

Około 70% powierzchni Ziemi zajmuje woda, pod którą i na której również tętni ziemskie życie.
0 0  

Orbita

Około ziemska orbita, pełno na niej wszelakiego rodzaju satelitów oraz stacji kosmicznej. Panuje na niej największy ruch w całym układzie słonecznym.
1 14 Baza Orbitalna "Hellsgate" - Baza Operacyjana SSF
2009-04-24 20:18:10 przez Rennkar Valasin
0 0  

Mare Serenitatis

Niemalże okrągłe księżycowe morze. Tu znajduje się Główne Centrum Wydobywcze im. Henry'ego Blackglass'a oraz liczne laboratoria.
0 0  

Oceanus Procellarum

Najwiękrze z księżycowych mórz a zarazem miejsce Głównej Księżycowej Metropoli, New London, największego miasta, jakie udało się stworzyć po za ziemią.
3 57 Strefa Rozrywkowa
2009-04-29 15:58:31 przez Rennkar Valasin

Mare Imbrium

Miejsce, gdzie w ok. 3,85 - 3,77 mld lat temu uderzył meteory. Ów ciało niebieskie miało w sobie tajemniczą substancje, która znalazła się 1,5 km. pod powieszchnią księżyca. Przez to teraz znajduja się tam liczne wykopaliska i ośrodki badań.
0 0  

Mare Tranquillitatis

Miejsce wylądowania pierwszej załogi księżycowej. Mimo chaotyczności topograficznej, znajduje się tam trzecia co do wielkości Miast Pozaziemskich, Metropolia Apollo.
0 0  

Sinus Iridum

Zatoka, która idealnie służy za bazę statków pracujących w obrębie planety oraz Główny Port Przeładunkowy.
0 0  

Ciemna strona księżyca

Nie oświetlona dla Ziemi strona księżyca, na której większą część powieszchni zabierają porty kosmiczne i stacje kontrolne.
0 0  

Orbita

Mimo, iż księżyc znajduje się na orbicie ziemskiej, na swojej orbicie ma tylko Główną Stacje Obserwatorską oraz nieliczne satelity.
0 0  
0 0  

Amazonis Planitia

To tutaj znajduje się największe miasto Marsjańskie. Jak i centrum zarządzania tą planetom. Wszystkie zabudowania znajdują się pod powierzchnią ziemi.
0 0  

Mare Erythraeum

Centrum przemysłu wojskowego, to tutaj produkowane są najnowocześniejsza pancerze bojowe oraz części do broni pancernych.
1 47 Główny Port Kosmiczny
2009-04-26 20:14:34 przez Rennkar Valasin

Mare Sirenum

Tutaj znajduje się główne centrum wydobywcze, oraz główne centrum energotwórcze. Produkowane są tu również generatory wszelkiej maści.
0 0  

Aurorae Sinus

"Oko marsa" To tu znajduje się centrum nasłuchowe i szpiegowskie Federacji - Oraz największy kompleks wywiadowczy z najnowocześniejszym komputerem układu.
0 0  

Syrtis Major

Tu znajduje się Główne Ośrodek Szkolenia Żołnierzy "Red Solaris". To właśnie w tym miejscu uczą się przyszli obrońcy ładu Federacji.
0 0  

Arabia Terra

Tutaj znajdują się główne centra Terraformingowe, oraz kilka pomniejszych kopalni.
0 0  

Valles Marineris

Wielki marsjański kanion, obecnie główna atrakcja turystyczna marsa - Wyłączając najwyższe wzniesienie układu słonecznego.
0 0  

Orbita

Na Marsjańskiej orbicie unosi się najwięcej satelit i stacji wojskowych. Czerwona planeta jest również centrum wywiadu, więc przelot przez wiele sektorów wymaga specjalnego pozwolenia.
1 68 Statek Handlowy []Carl & Chris[] Wysoka orbita
2009-05-06 20:52:04 przez Ryuuzaki Chris

Inne

W układzie słonecznym jest wiele innych miejsc, gdzie człowiek na stałe nie mieszka lecz już się przewinął - Oto one.

0 0  

Pas Asteroid

Pas asteroid rozciągający się pomiędzy Marsem a Jowiszem. Centrum kosmicznego piractwa bowiem nie sposób monitorować każdej planetoidy z osobna...
0 0  

Europa

Księżyc Jowisza, o powierzchni pokrytej zamarzniętą wodą - Pod której grubą warstwą znajduje się największy pozaziemski ocean.
0 0  

Przestrzeń Międzyplanetarna

Pustka w układzie, pomiędzy planetami teraz wręcz tętni życiem. Handel rozkwita pomiędzy planetami, nowe kolonie wydobywcze są zakładane praktycznie wszędzie gdzie maszyna wytrzyma. Oto wszystko co nie obejmują planety.
2 12 24 Legion Lot 001 [] Ryuuzaki Chris [] New London - Mars
2009-04-26 17:00:28 przez Rennkar Valasin

Proxima Centauri

Forum Wątki Posty Ostatni post
0 0  

Tullus

Miejsce pierwszego lądowania - I pierwsze miejsce w którym rozdarto Zielony Welon i dotarto do powierzchni właściwej planty. Obecnie jedyne miejsce, gdzie znajduje się wystarczająco duży i zabezpieczony dla statków kosmicznych otwór w Welonie.
0 0  

Avalon

Na wysokim, naturalnym płaskowyżu o wysokości zaledwie 20m lecz szerokim na kilkaset mil, oblanym zewsząd wodą, znajduje się stolica Związku Galaktycznego. Wszystkie zabudowania przykryte są kopułami wypełnionymi sterylnym powietrzem.
3 110 Laboratorium Biotechnologiczne "Green" - Miasto Athens
2009-05-02 21:21:51 przez Francez Judith

Hades

Tak pierwszy ludzie na Primie, nazwali wszystko poza 200m warstwą pod woalem - Bezkresne zielone i lekko uginające się pustkowia pod sobą i niemal wiecznie rozjaśnione niebo nad.
0 0  

Kanaan

Wielkie równiny, przepiękne lazurowe morza... Wszystko skąpane w zielonym świetle - Raj, czytaj - Całą reszta globy pod woalem.
0 0  

Orbita

Powoli krążą po niej trzy statki, te które przywiodły tu ludzkość. Pełnią one funkcję stacji kosmicznych, satelitów komunikacyjnych i pogodowych oraz teleskopów. Wszystko w jednym, a właściwie w trzech...
0 0  

Archiwa

Forum Wątki Posty Ostatni post

Dział Organizacyjny

Tutaj znajdą się wszelkie, przestarzałe już lecz warte zanotowania w kronikach informacje zawarte w owym dziale.
0 0  

Gracze

Tutaj znajdziecie, Drodzy Użytkownicy dawne i nieaktualne reguły oraz tablice pamięci dawnych, szlachetnych bohaterów.
0 0  

Układ Słoneczny

Wszelkiego rodzaju dawne eposy, miejsce swe mające w kolebce rodzaju ludzkiego tu znajdziecie.
0 0  

Proxima Centauri

Tutaj zaś, Drodzy Użytkownicy odnaleźć można zapiski z historii pionierów ery galaktycznej.
0 0  

Próźnia

Legendarne wyprawy przez śmiertelna pustkę nieskończonego kosmosu, z waszym udziałem tu znajdziecie.
0 0  

Intergalaktyczny HydePark

Tutaj, odnajdziecie tematy z dawna zapomniane - I traktujące o wszystkim, co nie udzie waszej uwadze.
0 0  

Intergalaktyczny HydePark

Forum Wątki Posty Ostatni post

Filmy

Dyskutujemy tu na tematy związane bezpośrednio z jakimikolwiek produkcjami filmowymi jakie nasze oczy miały większą, lub mniejszą przyjemność ujrzeć.
0 0  

Gry

Miejsce do dyskusji o gracz rodzaju wszelakiego - Od tych których akcja rozgrywa się na stronach www, po zajmujące gigabajty potwory na dysku.
2 6 Medieval II Total war
2009-04-30 15:37:15 przez Carl Nerevan

Muzyka

O dźwiękach wszelkich jakoś, choćby względnie posegregowanych.
2 7 Co to za piosenka?
2009-05-16 13:08:13 przez Carl Nerevan

Anime

O japońskiej sztuce Animacji i o samej jej krainie też troszkę.
0 0  

RPG

Dyskusje i nasze własne przeżycia którymi chcemy się podzielić po sesjach kultowych i tych nowszych, papierowych RPG.
1 1 Ulubiony system RPG.
2009-05-14 19:50:48 przez Carl Nerevan

Inne

Tutaj możemy rozmawiać o wszelakich tematach nie wiążących się z nazwami for powyżej. Wszystko, co nie łamie regulaminu proszone tu... O ile miejsca właściwszego znaleźć nie możecie.
3 299 Wspólne Opowiadanie - Gra Forumowa - Opowiadanie Rennkara I Nerevana
2009-05-04 20:41:06 przez Carl Nerevan

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 10
Wszystkie wątki: 46
Wszystkie posty: 650
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: Marco Uhma
Użytkownicy online: 0
Goście online: 1

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starevolution.pun.pl roleplay maniak wampiria