Star Evolution

Rasa ludzka wyruszyła już na podbój galaktyki. Jednak pierwsza kolonia w układzie Proxima Centauri usamodzielniła się. Jak potoczą się dalsze losy Terran?


#1 2009-04-22 20:46:03

Rennkar Valasin

Kreator, MG, Gracz

9654374
Skąd: Prim
Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 283
Punktów :   
Pochodzenie: Terra
Zawód: Zarządca, Najemnik, Pilot
Stopień: Głównodowodzący PCC

Organizacje

W grze będą występowały dwie odmiennie funkcjonujące rodzaje organizacji - Powołane przez Mistrza Gry i utworzone oraz zarządzane przez graczy. Obie będą zdecydowanie różny się zdecydowanie wyglądem, znaczeniem oraz sprawowanymi w nich funkcjami. Będą mogły również przechodzić z jednego stanu w drugi.

Organizacja Gracza - Określony gracz sprawuje kontrolę nad polityką zewnętrzną oraz wewnętrzną organizacji. Może być to organizacja naukowa, badawcza, wojskowa... Gracze zarządzają nią w całości - jak jedna wielką postacią. A MG opisuje jak to wpływa na świat dookoła.
Aby założyć taką organizację, należy skonsultować się jednym z Mistrzów Gry. Następnie gdy ten wyrazi zgodę i poda wam potrzebne poprawki co do jej zakresu i działalności - Zakładacie temat w miejscu, gdzie znajduje się jej główna baza. Ten temat nazywacie odpowiednio do lokacji. Oto o dziwo... Posiadacie główną bazę waszej organizacji. I zostajecie jej liderem. Możecie przyjmować nowych członków i po konsultacji z MG zlecać misję zwiększające waszą sferę wpływów lub zdobywające potrzebne wam informacje.

Organizacja Mistrza Gry - Mistrz gry kontroluje całą organizację. Co do wstąpienia do niej, lub proponowania założenia należy zwracać się do niego. Jeśli znajdzie się chętny o odpowiednich kwalifikacjach może ją przejąć i działa jak ta powyżej.


Scio me nihil scire - Wiem że nic nie wiem - Sokrates

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starevolution.pun.pl roleplay maniak wampiria