Star Evolution

Rasa ludzka wyruszyła już na podbój galaktyki. Jednak pierwsza kolonia w układzie Proxima Centauri usamodzielniła się. Jak potoczą się dalsze losy Terran?


#1 2009-04-24 22:15:38

Rennkar Valasin

Kreator, MG, Gracz

9654374
Skąd: Prim
Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 283
Punktów :   
Pochodzenie: Terra
Zawód: Zarządca, Najemnik, Pilot
Stopień: Głównodowodzący PCC

Jak zacząć

A wiec chciałbyś się dowiedzieć co i jak? Po pierwsze miło cię widzieć. I już zabieram się do objaśniania.
Jeśli chcesz rozpocząć grę najpierw musiałbyś porozmawiać z jednym z mistrzów gry: Tutaj znajdziesz ich listę. W czasie tej rozmowy, możesz poprosić o wyjaśnienie pewnych spraw których nie rozumiesz. W ten sposób też, możesz się dowiedzieć czy ten mistrz gry przyjmuje jeszcze graczy - Czy już nie.
Kiedy już dogadasz się z mistrzem gry, na bazie jego wskazówek oraz wzoru karty postaci, należało by utworzyć własną kartę postaci. W tym pomogą ci również inne tematy z forum pt. "Zasady Gry", w który znajduje się również temat który obecnie czytasz.
Kiedy już ukończysz kartę postaci, wysyłasz ją jako nowy temat - Nazwę powinno stanowić twoje imię i nazwisko oraz strona po której się opowiadasz (Federacji czy Związek?). Gdy już wyślesz, prosisz admina o akceptacje. Ten odpowiada ci przez PW/gg. Jeśli wszystko dobrze, możesz poprosić Go (MG) o utworzenie ci rozgrywki - O ile wcześniej już tego (Zaraz po akceptacji) nie uczynił. Jeśli jednak karta nie spełniała jakiś wymogów - MG odpisze co należy poprawić. Gdy już to poprawisz - Daj ponownie znać MG. (MG - Oczywiści: Mistrz Gry).
To by było na tyle, miłej gry!


Scio me nihil scire - Wiem że nic nie wiem - Sokrates

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starevolution.pun.pl roleplay maniak wampiria