Star Evolution

Rasa ludzka wyruszyła już na podbój galaktyki. Jednak pierwsza kolonia w układzie Proxima Centauri usamodzielniła się. Jak potoczą się dalsze losy Terran?


#1 2009-04-25 15:31:18

Rennkar Valasin

Kreator, MG, Gracz

9654374
Skąd: Prim
Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 283
Punktów :   
Pochodzenie: Terra
Zawód: Zarządca, Najemnik, Pilot
Stopień: Głównodowodzący PCC

Rennkar Vender Valasin

Imię i nazwisko: Rennkar Vender Valasin
Pseudonim: Prim
Rasa: Człowiek
Wiek: 79 lat
Grupa krwi: AB Rh-
Układ planetarny: Proxima Centauri
Planeta: Obecnie - Prim. Narodziła się - Ziemia
Organizacja: Proxima Centauri Colonization
Stopień: Lider
Zawód: Obecnie - Polityk, Parał się już - Najemnictwem, Był Pilotem oraz pierwszym poskramiaczem WPB
Ranga: Premier Związku Galaktycznego
Hobby: Badanie Prima, Badania nad Warp'em, Słuchanie audycji z ziemi
Historia: Obecny Lider PCC, to on w głównej mierze prowadził ludzkość przez lata świetności (2020-2040) jako Prezes PCComunication a później PCColonization. Kapitan statku wiozącego specjalistów Humanistycznych, pierwszy człowiek który postawił stopę na woalu a później i na właściwym Primie. Obecnie premier Związku Galaktycznego jak i jednego z jego założyciel.
Cechy fizyczne: Zielone oczy, czarne poprzecinane siwymi paskami włosy. Gładko ogolony, o dość masywnej posturze. Niemal nie widać po nim wieku - I to zarazem dzięki najnowszym postępom w dziedzinie medycyny jak i naturalnemu hartowi ducha - Który wciąż nadaje jego sylwetce hardości i ledwo uchwytnej aury władzy, mocy i wiedzy. Średnio wysportowany, dość szybko się męczy przy gwałtownych wysiłkach - Lecz jeśli chodzi o wytrzymałość przy powolnym lecz długim biegu... Nie ma sobie równych.
Cechy charakteru: Upiornie spostrzegawczy, i zdaje sobie z tego sprawę. Nigdy się nie myli - przynajmniej nigdy słowa jakie wypowie nie mijają się z prawdą. Głównie dlatego, że rzadko przemawia jasno. Między innymi dzięki temu został najbardziej szanowanym politykiem Prima. Jeśli chodzi o jego osobowość... Ta ukryła się za zdecydowanie tajemniczy woalem. Gdy jest z innymi przywódcami PCC zachowuje się bardzo towarzysko i otwarcie. Wszędzie indziej... Tajemniczo i jakby lekko wszechwiedząca.
Zdolności/umiejętności:
-Wędrowiec pomiędzy dziedzinami wiedzy - Nie ma zawodu, czy dziedziny wiedzy z którą nie miałby kontaktu
-Charyzma - Potrafi zjednać sobie ludzi, jest tym kto trafia do serc tłumów i którego słowa cytowane są niemal z czcią
-Niezwykle Inteligentny i błyskotliwy - Pomysły same wpadają mu do głowy, nie musi praktycznie wogóle wkładać wysiłku w pracę jaka innych wykańcza (Umysłową).
Słabości:
-Brak Specjalizacji - Pomimo wielkiej powierzchownej wiedzy, nie jest w stanie zagłębić się w specjalistyczne sprawy techniczne bądź też matematyczne - Jest też dobrym strzelcem, lecz zdecydowanie nie wyborowym.
-Sława - Zdecydowanie przysporzył sobie wielu wrogów... Choć bardziej w Federacji niż z Związku...
Uzbrojenie i inwentarz:
-Skafander Filtracyjny - Ze względu na nie do końca zrozumiałe mikroby zamieszkujące powierzchnię Prima, każda osoba wychodząca poza zabezpieczoną osadę musi nosić taki kombinezon - Filtrujący powietrze z niechcianych drobnoustrojów.
-Holograficzny zestaw wszystkich zebranych do tej pory danych o Warp'ie oraz Zielonym globie Primie.
-Osobisty Pojazd Latający - Jako Premier i Zarządca PCC posiada służbowy pojazd latający. Obiekt ten wygląda trochę jak futurystyczny samochód, napędzany Wodorem wyłapywanym z powietrza może rozpędzać się do prędkości blisko 1200km/h, wznosząc na pułap do 50km nad powierzchnią welonu. Wyposażony w dwa działka magnetyczne i nadajnik, oraz nadajnik awaryjny i dwa nawzajem się monitorujące komputery pokładowe.
-Pistolet magnetyczny Trek T-100, lufie szerokości 8.5mm


Scio me nihil scire - Wiem że nic nie wiem - Sokrates

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starevolution.pun.pl forum fishing super stars www.yorek.pl