Star Evolution

Rasa ludzka wyruszyła już na podbój galaktyki. Jednak pierwsza kolonia w układzie Proxima Centauri usamodzielniła się. Jak potoczą się dalsze losy Terran?


#1 2009-04-20 16:16:05

Rennkar Valasin

Kreator, MG, Gracz

9654374
Skąd: Prim
Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 283
Punktów :   
Pochodzenie: Terra
Zawód: Zarządca, Najemnik, Pilot
Stopień: Głównodowodzący PCC

Nieobecności i Usprawiedliwienia - Co i jak

Jak wiadomo nie zawsze mamy czas aby zajrzeć na forum - w końcu to jest drugie po wszelkich zajęciach życia rzeczywistego mających wyższy priorytet. Ale jeśli zdajemy sobie sprawę, iż nie będzie nas kilka dni pod rząd - Poinformujmy o tym innych aby - Jak pisze w opisie tego forum, ci nie czekali z wiadomym skutkiem na naszą odpowiedź.
Każdy zakłada swój, jeden temat - Na wszystkie postacie. Wybieramy Nick tej pierwszej jako jeden z segmentów tytułu. A powinien on brzmieć tak:
"Nieobecności -Nick-"
W owym wątku zniesione są ograniczenia liczby postów po sobie - Choć Administracja/Moderatorzy czasem będą je łączyć.
Jednak w pierwszym poście, na samej górze wpisujecie pełną listę postaci (Aktywnych) których w rezultacie nie będzie. Teraz będą to dwie postacie, maksymalnie.

W razie wątpliwości, proszę pisać na moje gg - Od razu, nie czekając aż się słoneczko zaświeci bowiem często jestem niewidoczny.


Scio me nihil scire - Wiem że nic nie wiem - Sokrates

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plforum fishing super stars www.yorek.pl