Star Evolution

Rasa ludzka wyruszyła już na podbój galaktyki. Jednak pierwsza kolonia w układzie Proxima Centauri usamodzielniła się. Jak potoczą się dalsze losy Terran?


#1 2009-04-19 13:04:39

Rennkar Valasin

Kreator, MG, Gracz

9654374
Skąd: Prim
Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 283
Punktów :   
Pochodzenie: Terra
Zawód: Zarządca, Najemnik, Pilot
Stopień: Głównodowodzący PCC

Regulamin Forum - Ogólny

Ignorantia iuris nocet - Nieznajomość prawa szkodzi. Ta Rzymska maksyma prawnicza, mówi jasno i wyraźnie iż nie czytając dalej... Sami sobie szkodzicie. Bowiem niezależnie od tego czy zapoznacie się z poniższą treścią - Rejestrując się zobowiązaliście się jej przestrzegać.
1. Zabrania się publikowania na forum jakichkolwiek treści sprzecznych z ogólnym poczuciem przyzwoitości i moralności, jak i obrażające jakiekolwiek uczucia innych użytkowników. W skrajnych przypadkach Administracja zastrzega sobie prawo, usunięcia osoby niezdolnej do współistnienia w wirtualnym społeczeństwie SE - tym samym kasacji wszelkich postów podpadających pod punkt 1. W razie drobniejszych wykroczeń, np. uniesienia się w gniewie karą będzie ostrzeżenie oraz kasacja posta.
2. Maksymalnie posiadać można dwa konta na których znajdują się żywe postacie będące w grze, jednak takowy fakt należy zgłosić któremuś z Administratorów. W razie niezgłoszenie multikont obydwie postacie otrzymują po 2 ostrzeżenia. Jeśli gracz będzie nadal milczał, ulega skasowaniu młodsza z postaci.. Czas na zgłoszenie, to 24h od utworzenia drugiej postaci.
3. Administratorzy i Moderatorzy mogą kasować posty które uważają za nieodpowiednie, lub nie na miejscu. Lecz muszą takowy fakt zgłosić użytkownikowi i wyjaśnić sytuację. Jednakże w przypadku postów jednosłownych, lub o treści w postaci niezrozumiałego ciągu znaków nie są do tego zobowiązani.
4. Każdy Użytkownik ma prawo odwołać się od decyzji Moderatora lub/i Administratora jeśli będzie uważał taką za krzywdzącą i/lub przesadzoną albo/oraz niewłaściwą. Sprawę rozstrzyga Sol, będący Nad administratorem. W razie gdy okaże się, iż Administrator/Moderator  miał jednak racje - Kara nie zostanie w żaden sposób wydłużona lub zaostrzona, jeśli nie wystąpią żadne czynniki to wymuszające. Jeśli to użytkownik będzie miał racje, kara zostaje cofnięta i otrzymuje oficjalne przeprosiny Moderatora/Administratora który się pomylił.
5. Wszelkie teksty znajdujące się na tym forum, znajdują się pod ochroną praw autorskich, ich kopiowanie bez zgody Autora równoznaczne jest kradzieży i będzie podciągane do odpowiedzialności karnej. Głównie chodzi tu o treść forum, ale również o wszelkiego rodzaju prace użytkowników - Historie, opowiadania itp.
6. Administratorzy i Moderatorzy są zobowiązani do przestrzegania każdego punktu regulaminu, jak każdy inny Użytkownik - Nadużywanie uprawnień będzie tępione za pomocą degradacji.
7. Moderatorami mogą zostać jedynie osoby potrafiące odpowiednio się wysławiać, i bez ostrzeżeń, z niewielkimi wyjątkami - jak wiadomo ostrzeżenie, ostrzeżeniu nie równe.
8. Inne fora lub jakiegokolwiek rodzaju strony internetowe reklamować na forum można tylko w sferach specjalnie do tego wyznaczonych.
9. Administracja zastrzega sobie prawa do zmian w Regulaminie, takowe będą obowiązywać od 0.01 dnia następnego po ukazaniu się odpowiedniej informacji w dziale "Ogłoszenia"


Regulamin został już ukończony, ewentualne poprawki będą wprowadzane bez zapowiedzi do końca dzisiejszego dnia. Tz. 19 kwietnia 2009.


Scio me nihil scire - Wiem że nic nie wiem - Sokrates

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starevolution.pun.pl forum fishing super stars www.yorek.pl