Star Evolution

Rasa ludzka wyruszyła już na podbój galaktyki. Jednak pierwsza kolonia w układzie Proxima Centauri usamodzielniła się. Jak potoczą się dalsze losy Terran?


#1 2009-04-19 16:57:51

Rennkar Valasin

Kreator, MG, Gracz

9654374
Skąd: Prim
Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 283
Punktów :   
Pochodzenie: Terra
Zawód: Zarządca, Najemnik, Pilot
Stopień: Głównodowodzący PCC

Na początek...

Witamy wszystkich obecnych! Dziś, dnia 19 kwietnia roku pańskiego 2009 forum Star Evolution uległo założeniu przez grupkę trzech osób, których na forum poznacie pod nickami - Rennkara - Czyli mnie. Sola - Głównego administratora jak i GM'a, naturalnie nie możemy zapomnieć również o Ryuuzaku... A on jest... Też administratorem.
Na wstępie chciałbym opisać wam, naszą wizję świata. Chodź najpierw muszę sobie ułożyć wizje tego wystąpienia. Chyba mi się to udało, po wielu próbach i nawet napoczęciu na jego teoretyczne potrzeby historii świata.
Postanowiliśmy stworzyć forum na którym każdy z graczy będzie miał wpływ na świat - Będzie mógł decydować o rozwoju technologicznym, badać i rozpoczynać kolonizację nowych światów. To wszystko, jest moim zdaniem do spełnienia. Potrzebujemy tylko, waszych chęci Drodzy Userzy!
Forum, jeszcze nie zostało ukończone.
Wielkie otwarcie planujemy koło południa dnia 25 kwietnie roku pańskiego 2009!
Do tego czasu mamy nadzieję ukończyć choćby wszelkiego rodzaju podstawowe opisy i pomoce dla nowych graczy - Aby bez dłuższego zwlekania każdy mógł zagłębić się w uniwersum gry - Badać, zdobywać... I walczyć.

To by było tyle, Na sam początek.
Czekajcie, zaczekajcie te kilka dni. Będzie warto! A o to zapewnia was...

SE Team


Scio me nihil scire - Wiem że nic nie wiem - Sokrates

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plroleplay maniak wampiria