Star Evolution

Rasa ludzka wyruszyła już na podbój galaktyki. Jednak pierwsza kolonia w układzie Proxima Centauri usamodzielniła się. Jak potoczą się dalsze losy Terran?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-04-19 18:55:19

Rennkar Valasin

Kreator, MG, Gracz

9654374
Skąd: Prim
Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 283
Punktów :   
Pochodzenie: Terra
Zawód: Zarządca, Najemnik, Pilot
Stopień: Głównodowodzący PCC

Regulamin Rozgrywki

Ten Regulamin obejmuje jedynie tematy w których toczy się gra. Za jego nieprzestrzeganie grożą, przede wszystkim nieprzyjemności ze strony Mistrza Gry - Lecz również wszelakie ostrzeżenia i im pochodne.

1. Mistrz Gry, opisuje bezwzględnie każdy fragment świata cię otaczającego. Ty możesz, jedynie kreować własne zachowanie, reakcje i myśli. To czy np. Uda ci się zapalić zapałkę, lub przelecieć myśliwcem kilka milimetrów od ściany - Zależy tylko i wyłącznie od mistrza gry. Każdy opis typu "Zapaliłem, ją z trudem lecz jej jasny ogień wynagrodził mi to z nawiązka ukazując...", kończy się zazwyczaj odwrotnym efektem z ust Mistrza Gry. A te bezwzględnie są prawem w całym sektorze fabularnym. Od nich nie ma odwołania.
2. Piszemy tylko jeden post, pod rząd. Musi on składać się z czynności i słów naszej postać - Ew. Myśli. Dopiero gry zawrzemy w nim te główne cechy, gdzieś na dole odpowiednio zaznaczone mogą znaleźć się słowa nie dotyczące gry - Powiedzmy informujące współgraczy o chwilowej nieobecności czy próbujące rozruszać trochę towarzystwo. Ich treść jest ograniczana jedynie regulaminem ogólnym.
3. Nie można edytować postów po odpowiedzi Mistrza Gry chyba, że takowy poprosi was o to wyraźnie w poście.
4. Każdy z graczy jest zobowiązany do zgłaszania swych dłuższych nieobecności i jak najszybszemu odpisywaniu w miarę swych możliwości - Zależnie od porozumienia z Mistrzem Gry.
5. Każdy gracz jest zobowiązany do posiadania pełnej i zaakceptowanej karty postaci.
6. Administracja zastrzega sobie prawa do zmian w Regulaminie, takowe będą obowiązywać od 0.01 dnia następnego po ukazaniu się odpowiedniej informacji w dziale "Ogłoszenia"

Regulamin został już ukończony, ewentualne poprawki będą wprowadzane bez zapowiedzi do końca dzisiejszego dnia. Tz. 19 kwietnia 2009.


Scio me nihil scire - Wiem że nic nie wiem - Sokrates

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plforum fishing super stars www.yorek.pl