Star Evolution

Rasa ludzka wyruszyła już na podbój galaktyki. Jednak pierwsza kolonia w układzie Proxima Centauri usamodzielniła się. Jak potoczą się dalsze losy Terran?


#1 2009-04-25 21:16:16

Rennkar Valasin

Kreator, MG, Gracz

9654374
Skąd: Prim
Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 283
Punktów :   
Pochodzenie: Terra
Zawód: Zarządca, Najemnik, Pilot
Stopień: Głównodowodzący PCC

Chronologia Świata Przed Rozpoczęciem Gry

Tutaj przedstawię wam co działo się do tej pory w tym zawiłym świecie.

1 Września 2015 roku, Godzina 10.30 czasu Greenwich - James Webb Space Telescope odkrył planetę na której istnieć może życie! Znajdowała się ona w Układzie Proximy Centauri. Pomiary były jednoznaczne, choć pojawiły się w nich zakłócenia. Po dokładnej analizie, eksperci doszli do wniosku iż sprawcą jest jej księżyc częściowo zasłaniający promienie gwiazdy podwójnej. Niecały miesiąc wcześniej człowiek założył stałą bazę na Księżycu zaś za około 13 dni pył marsa miał zostać po raz pierwszy wzbity przez stopy człowieka. Taka seria kosmicznych sukcesów bowiem
14 Września 2015 roku człowiek faktycznie stanął na Marsie! Opóźnienie transmisji było jednak tak duże - Iż nim ludzie na ziemi mogli to obejrzeć pył w rzeczywistości zdążył już dawno opaść, zaś pierwsi ludzie na Marsie mogli spokojnie rozłożyć obóz hermetyczny dookoła lądownika - I rozpocząć pierwszą partię marsjańskiego pokera.
To był wspólny, wielki sukces całego globu - Trzy tak znaczące zwycięstwa nad obojętnymi otchłaniami kosmosu doprowadziły do zapoczątkowania największego przedsięwzięcia w dziejach ziemi. Oraz fuzji narodów...

21 Grudzień 2015 USA, Japonia i Federacja Rosyjska wystąpiły z wnioskiem o fuzję wszystkich państw członkowskich ONZ w jeden organizm państwowy. Owe wspólne stanowisko obecni historycy nazwali Kosmicznym Triumwiratem, bowiem w tym nowym państwie politycy owych triumvires mieli najwięcej do powiedzenia.
25 Grudnia 2015 w czasie zgromadzenia nadzwyczajnego ONZ, wniosek został rozpatrzony i ratyfikowany przez wszystkich Prezydentów - Specjalnie zaproszonych na zgromadzenie. W czasie chrześcijańskiego bożego narodzenia, narodziło się największe państwo od czasów Rzymskich... Zjednoczone Państwo Ziemi - Tak brzmiała jego nazwa. Wprowadzenie w życie zarządzenia odroczono do Maja roku 2016 - Aby nie wywoływać niepotrzebnego chaosu administracyjnego, lecz zezwolić na spokojne doszukanie się właściwych rozwiązań dla największej fuzji dziejów.


W trakcie pisania, choć to raczej czysta formalność - Bowiem już egzystuje w moim umyśle... Oczywiście, wszystko to jest fikcją. Lecz zobaczymy jak to potoczy się dalej. Bowiem odpowiedź na to jak bardzo rozminąłem się z prawdą (A tej nie trzymam się, jak już wspominam za bardzo) znajdziemy już całkiem niedługo... 6 lat... I dowiemy się co z podwalinami.


Scio me nihil scire - Wiem że nic nie wiem - Sokrates

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kosmetyczka kielce forum fishing super stars www.yorek.pl