Star Evolution

Rasa ludzka wyruszyła już na podbój galaktyki. Jednak pierwsza kolonia w układzie Proxima Centauri usamodzielniła się. Jak potoczą się dalsze losy Terran?


#1 2009-04-22 18:43:37

Rennkar Valasin

Kreator, MG, Gracz

9654374
Skąd: Prim
Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 283
Punktów :   
Pochodzenie: Terra
Zawód: Zarządca, Najemnik, Pilot
Stopień: Głównodowodzący PCC

Frakcje i Planety

Na wstępie, drogi użytkowniku musisz wybrać gdzie zaczniesz. I jaką stronę wybierzesz:

Jeśli chodzi o strony, możesz wybrać Federację Solaris (Federację Zjednoczonych Planet Układu Słonecznego) - W jego skład wchodzą wszystkie planety Układu Słonecznego.

Jeśli chcesz zostać obywatelem, Federacji zarządzającej rodzimym układem masz trzy możliwe miejsca początkowego zamieszkania.
Ziemie - Ojczystą planetę Ludzi, zwana również błękitną planetą ze względu na jej wygląd z przestrzeni kosmicznej. Tutaj znajdują się centra nauki, handlu oraz produkcji i wydobycia. Lecz przede wszystkim - Tylko ta planeta otoczona jest atmosferą zdatną dla ciebie do zamieszkania. Na ten planecie dla każdego znajdzie się miejsce, każdy znajdzie pracę i miejsce dla siebie w społeczności. A najważniejszą cechą tego ciała niebieskiego jest to, iż na jego powierzchni jest tylko jedno przeszło 70 milionowe miasto, będące stolicą całego układu słonecznego. Centrum kultury i nauki.
Księżyc - Naturalnego satelitę ziemi, na którego powierzchni nie może przetrwać nic żywego. Dlatego, gdy wybierzesz go - Mieszkać będziesz w miastach zbudowanym pod jego powierzchnią. Księżyc jest głównym producentem i eksporterem helu. Wydobywa również znaczące ilości metali, zarówno tych z meteorytów jak i ze swej skorupy. Tutaj preferowani są robotnicy oraz inżynierowie.
Mars - Planeta odrobinkę mniejsza od ziemi, pod powierzchnią której odkryto resztki dawnego życia organicznego na poziomie jednokomórkowym. Obecnie jednak atmosfera Marsa nie jest w stanie podtrzymywać żadnej formy życia organicznego - jednak naukowcy pracują już nad Terraformingiem. Nawet bez znacznego skoku w dziedzinie badań nad nim Mars zostanie otoczony, taką zdatną do życia ludzkiego w przeciągu ćwierćwiecza. Tutaj znajdują się również główne bazy wojskowe. A więc żołnierz i naukowiec-praktyk.

A oto druga strona, druga ludzka enklawa - Związek Galaktyczny (Związek Zjednoczonych Planet Galaktyki Drogi Mlecznej)

Tutaj, niestety jest tylko jeden skolonizowany świat
W układzie Proxima Centauri:
Prim - Pierwsza pozaukładowa w pełni samowystarczalna kolonia człowieka. Na dodatek na planecie posiadającej już swoją jedna formę życia -Rozrośniętą do takich rozmiarów, iż powleka cały glob szczelnym woalem. Atmosfera poza tym woalem jest przesycona tlenem do takiego stopnia - Iż jest on zabójczy dla ludzi. Pod woalem zaś stężenie to waha się w dopuszczalnych granicach... Choć, mikroflora nie jest jeszcze do końca zbadana - Co za tym idzie nikt nie próbował nią oddychać. Jeśli rozpoczynasz grę na tej planecie - Jesteś jednym z pierwszych kolonizatorów. A wśród nich, znajdowali się wybitni i uczniowie ze wszelakich dziedzin i trudniący się każdym znanym zawodem.


Scio me nihil scire - Wiem że nic nie wiem - Sokrates

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starevolution.pun.pl forum fishing super stars www.yorek.pl