Star Evolution

Rasa ludzka wyruszyła już na podbój galaktyki. Jednak pierwsza kolonia w układzie Proxima Centauri usamodzielniła się. Jak potoczą się dalsze losy Terran?


#1 2009-04-25 09:35:06

Rennkar Valasin

Kreator, MG, Gracz

9654374
Skąd: Prim
Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 283
Punktów :   
Pochodzenie: Terra
Zawód: Zarządca, Najemnik, Pilot
Stopień: Głównodowodzący PCC

Co i jak - Świat Gry

Najważniejsze informacje dotyczące świata gry:
Jest rok 2071, ludzkość od 31 lat ma swoją kolonię poza układem słonecznym. Wszystko było by pięknie gdyby nie fakt, iż ze względu na opóźnienia odpowiedzi rzędu 8.44 standardowego roku ziemskiego kolonia ta musiała się politycznie uniezależnić.
Co z kolei wywołało w układzie słonecznym Paranoiczny lęk przed tamtym społeczeństwem. Dlaczego się oderwali? Skoro są niezależni czy może nie zechcą nas zniszczyć? Mimo braku logicznego popracia dle tego typu myśli, te idee zostały rozdmuchane w całej Federacji Solaris.
Łączność między tymi dwoma układam ma miejsce, lecz jest praktycznie wymianę grzeczności - Nie zaplanowaną obustronną wymianę technologiczno-społeczną-ideową.

Ty użytkowniku możesz stanąć po której stronie chcesz - I wybrać dowolny z zamieszkałych planet oficjalnie stając się członkiem jednego z związków ludzkich. Oczywiście twoje poglądy mogą być inne... Wszystko zależy od ciebie! Wszystko...

W świecie gry, jako inżynier lub naukowiec będziesz mógł wprowadzać nowe technologie lub zastosowania dla starych. Ulepszenia już istniejących też są możliwe! Wszystko w zasięgu twojej dłoni, a tu znajdziesz listę owych technologi z objaśnieniem co i jak.

No to na razie na tyle... W razie pytań proszę pisać na gg, ja będę jeszcze to również uzupełniał w swoim czasie.


Scio me nihil scire - Wiem że nic nie wiem - Sokrates

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plforum fishing super stars www.yorek.pl